BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstake 17408418
nr 1740 8418
Ljusstake
empirestil, brons. Höjd: 43 cm
Kondition: slitage, skador, ej komplett
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 17 november 2025
kl 20:29:36
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
3.000 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)